Engineering
| EPIC | TAN |
| Sector | Engineering |
| ISIN | GB00B4QHFM95 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | AMSM |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £11.16m |
| NMS | 150,000 |
| Shares in issue | 162.91m |
| Date Listed | 30-Dec-2003 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 6.85p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 7.73 |
| 52 Week Low | 2.73 |
| Volume | 27,550 |
| Shares Issued | 162.91m |
| Market Cap | £11.16m |
| RiskGrade | 586 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 09:50 | 4,550 @ 6.39p |
| 08:03 | 23,000 @ 7.15p |
You are here: research