| EPIC | CRTA |
| Sector | IT Services |
| ISIN | JE00B6Y3DV84 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | AMSM |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Jersey |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £16.65m |
| NMS | 1,000 |
| Shares in issue | 126.34m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 13.18p |
| Change Today | -1.28p |
| % Change | -8.82 % |
| 52 Week High | 37.05 |
| 52 Week Low | 12.60 |
| Volume | 941,276 |
| Shares Issued | 126.34m |
| Market Cap | £16.65m |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:21 | 300,000 @ 13.45p |
| 16:20 | 30,000 @ 13.25p |
| 16:18 | 16,006 @ 12.85p |
| 16:18 | 8,378 @ 12.85p |
| 16:18 | 5,471 @ 12.85p |
You are here: research