| EPIC | MYX |
| Sector | Fossil Fuels Production & Distribution |
| ISIN | US62847T2024 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASX1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £10.84m |
| NMS | 1,000 |
| Shares in issue | 24.36m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 44.50p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 47.33 |
| 52 Week Low | 18.60 |
| Volume | 52 |
| Shares Issued | 24.36m |
| Market Cap | £10.84m |
| Beta | 0.01 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 14:27 | 11 @ 45.00p |
| 14:05 | 29 @ 44.00p |
| 14:05 | 11 @ 45.00p |
| 14:05 | 1 @ 44.00p |
| CEO | Connie Mixon |
| Chair | Gareth Kaminski-Cook |
You are here: research