| EPIC | IGP |
| Sector | IT Services |
| ISIN | GB0003287249 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASX1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £46.33m |
| NMS | 1,500 |
| Shares in issue | 60.16m |
| Date Listed | 08-Jan-2001 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 77.00p |
| Change Today | 1.00p |
| % Change | 1.32 % |
| 52 Week High | 191.00 |
| 52 Week Low | 75.40 |
| Volume | 35,086 |
| Shares Issued | 60.16m |
| Market Cap | £46.33m |
| RiskGrade | 172 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 08:12 | 5,086 @ 76.02p |
| 08:04 | 30,000 @ 77.67p |
| CEO | Klaas van der Leest |
| CFO | Nitil Patel |
You are here: research