| EPIC | DIS |
| Sector | Beverages |
| ISIN | GB0030164023 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASX1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £0.81m |
| NMS | 50,000 |
| Shares in issue | 2,033.80m |
| Date Listed | 20-Jan-2004 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 0.040p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 0.32 |
| 52 Week Low | 0.032 |
| Volume | 0 |
| Shares Issued | 2,033.80m |
| Market Cap | £0.81m |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
You are here: research