Pharma and Biotech
| CEO: | Callum Sommerton |
| Group Finance Director: | Graham Duncan |
| Non-Executive Chairman: | Harry Chathli |
| Non-Executive Dir: |
| Address: | 27/28 Eastcastle Street, London, United Kingdom, W1W 8DH |
| Phone: | +44 (0) 020 7637 5216 |
| Website: | http://chillbrandsgroup.com/ |
| Sector: | Pharma and Biotech(LSE) |
| ISIN: | GB00BX017R92 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 3.17p |
| Change Today | -0.083p |
| % Change | -2.56 % |
| 52 Week High | 3.50 |
| 52 Week Low | 0.33 |
| Volume | 5,489 |
| Shares Issued | 522.93m |
| Market Cap | £16.56m |
| Beta | 0.00 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 08:33 | 14 @ 3.50p |
| 08:30 | 694 @ 3.00p |
| 08:15 | 61 @ 3.50p |
| 08:15 | 1 @ 3.00p |
| 08:15 | 60 @ 3.00p |
You are here: research