| EPIC | LANDL |
| Sector | n/a |
| ISIN | GB0031809436 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | SET1 |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £4,494.90m |
| NMS | 1,500 |
| Shares in issue | 790.66m |
| Date Listed | 06-Sep-2002 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 568.50p |
| Change Today | 0.020p |
| % Change | 0.35 % |
| 52 Week High | 674.50 |
| 52 Week Low | 501.50 |
| Volume | 532,573 |
| Shares Issued | 790.66m |
| Market Cap | £4,494.90m |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:29 | 803 @ 568.50p |
| 16:29 | 132 @ 568.50p |
| 16:29 | 671 @ 568.50p |
| 16:29 | 584 @ 568.50p |
| 16:29 | 504 @ 568.50p |
| CEO | Mark Allan |
| CFO | Vanessa Simms |
You are here: research