| EPIC | CCHL |
| Sector | n/a |
| ISIN | CH0198251305 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | SET1 |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £15,698m |
| NMS | 1,500 |
| Shares in issue | 368.14m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 4,264.00p |
| Change Today | 0.30p |
| % Change | 0.71 % |
| 52 Week High | 4,796.00 |
| 52 Week Low | 3,316.00 |
| Volume | 127,590 |
| Shares Issued | 368.14m |
| Market Cap | £15,698m |
| Strong Buy | 6 |
| Buy | 4 |
| Neutral | 5 |
| Sell | 0 |
| Strong Sell | 0 |
| Total | 15 |

| Time | Volume / Share Price |
| 16:29 | 13 @ 4,264.00p |
| 16:29 | 117 @ 4,264.00p |
| 16:29 | 580 @ 4,265.00p |
| 16:29 | 18 @ 4,264.00p |
| 16:29 | 2 @ 4,266.00p |
You are here: research