| EPIC | FRESL |
| Sector | n/a |
| ISIN | GB00B2QPKJ12 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | SET1 |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £25,187m |
| NMS | 3,000 |
| Shares in issue | 736.89m |
| Date Listed | 09-May-2008 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 3,418.00p |
| Change Today | -0.78p |
| % Change | -2.23 % |
| 52 Week High | 4,430.00 |
| 52 Week Low | 822.50 |
| Volume | 119,432 |
| Shares Issued | 736.89m |
| Market Cap | £25,187m |
| Strong Buy | 2 |
| Buy | 1 |
| Neutral | 7 |
| Sell | 3 |
| Strong Sell | 0 |
| Total | 13 |

| Time | Volume / Share Price |
| 16:29 | 39 @ 3,418.00p |
| 16:29 | 94 @ 3,420.00p |
| 16:29 | 33 @ 3,420.00p |
| 16:29 | 15 @ 3,420.00p |
| 16:29 | 25 @ 3,424.00p |
You are here: research