| EPIC | BNKRL |
| Sector | n/a |
| ISIN | GB0000767003 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | STMM |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £145.23m |
| NMS | 500 |
| Shares in issue | 114.53m |
| Date Listed | 02-Apr-1957 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 126.80p |
| Change Today | 0.003p |
| % Change | 0.24 % |
| 52 Week High | 137.20 |
| 52 Week Low | 101.40 |
| Volume | 156,666 |
| Shares Issued | 114.53m |
| Market Cap | £145.23m |
| Time | Volume / Share Price |
| 14:47 | 298 @ 126.80p |
| 14:47 | 4 @ 126.80p |
| 14:38 | 109 @ 127.00p |
| 14:38 | 324 @ 127.00p |
| 14:37 | 2,090 @ 126.80p |
You are here: research