| Issue Date | 15-Oct-2003 | Prospectus | n/a |
| Issue Price | 275.00p | Lead Broker | KBC Peel Hunt |
| Market Cap | £100.00m | Contact Tel | 020 7418 8900 |
| Method | Placing | ||
| Sector | Real Estate | ||
| Market | Aim | ||
| Amount Raised | £25.00m |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 63.80p |
| Change Today | -0.011p |
| % Change | -1.69 % |
| 52 Week High | 66.40 |
| 52 Week Low | 43.15 |
| Volume | 321,510 |
| Shares Issued | 564.65m |
| Market Cap | £360.25m |
| Strong Buy | 2 |
| Buy | 0 |
| Neutral | 0 |
| Sell | 0 |
| Strong Sell | 0 |
| Total | 2 |

| Time | Volume / Share Price |
| 16:25 | 1,161 @ 63.80p |
| 16:23 | 1,755 @ 63.80p |
| 16:23 | 394 @ 63.80p |
| 16:22 | 435 @ 63.70p |
| 16:22 | 487 @ 63.60p |
You are here: research