| EPIC | AGTL |
| Sector | n/a |
| ISIN | GB0001335081 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | STMM |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £318.33m |
| NMS | 750 |
| Shares in issue | 132.09m |
| Date Listed | 17-Jun-1943 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 241.00p |
| Change Today | 0.005p |
| % Change | 0.21 % |
| 52 Week High | 269.00 |
| 52 Week Low | 202.00 |
| Volume | 4,316 |
| Shares Issued | 132.09m |
| Market Cap | £318.33m |
| Time | Volume / Share Price |
| 11:39 | 2,281 @ 241.00p |
| 11:01 | 1,292 @ 241.50p |
| 11:01 | 20 @ 241.50p |
| 10:16 | 700 @ 241.25p |
| 10:13 | 23 @ 241.50p |
You are here: research