| EPIC | RSWL |
| Sector | n/a |
| ISIN | GB0007323586 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | STMM |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £3,883.27m |
| NMS | 500 |
| Shares in issue | 72.79m |
| Date Listed | 16-Nov-1984 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 5,335.00p |
| Change Today | 0.65p |
| % Change | 1.23 % |
| 52 Week High | 5,340.00 |
| 52 Week Low | 2,535.00 |
| Volume | 4,604 |
| Shares Issued | 72.79m |
| Market Cap | £3,883.27m |
| Strong Buy | 3 |
| Buy | 0 |
| Neutral | 4 |
| Sell | 1 |
| Strong Sell | 0 |
| Total | 8 |

| Time | Volume / Share Price |
| 14:52 | 50 @ 5,335.00p |
| 14:52 | 63 @ 5,335.00p |
| 14:52 | 7 @ 5,335.00p |
| 14:52 | 8 @ 5,335.00p |
| 14:52 | 7 @ 5,335.00p |
You are here: research