| EPIC | RNKL |
| Sector | n/a |
| ISIN | GB00B1L5QH97 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | STMM |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £385.60m |
| NMS | 1,500 |
| Shares in issue | 390.68m |
| Date Listed | 07-Oct-1996 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 98.70p |
| Change Today | 0.001p |
| % Change | -0.10 % |
| 52 Week High | 161.00 |
| 52 Week Low | 88.20 |
| Volume | 15,819 |
| Shares Issued | 390.68m |
| Market Cap | £385.60m |
| Strong Buy | 2 |
| Buy | 1 |
| Neutral | 0 |
| Sell | 0 |
| Strong Sell | 0 |
| Total | 3 |

| Time | Volume / Share Price |
| 16:28 | 6 @ 98.70p |
| 16:26 | 608 @ 98.70p |
| 16:26 | 145 @ 98.70p |
| 16:25 | 1,033 @ 98.70p |
| 16:24 | 307 @ 98.50p |
You are here: research