| EPIC | AOL |
| Sector | n/a |
| ISIN | GB00BJTNFH41 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | STMM |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £351.58m |
| NMS | 7,500 |
| Shares in issue | 421.05m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 83.50p |
| Change Today | -0.030p |
| % Change | -3.41 % |
| 52 Week High | 112.60 |
| 52 Week Low | 82.90 |
| Volume | 51,950 |
| Shares Issued | 421.05m |
| Market Cap | £351.58m |
| Strong Buy | 3 |
| Buy | 1 |
| Neutral | 1 |
| Sell | 0 |
| Strong Sell | 0 |
| Total | 5 |

| Time | Volume / Share Price |
| 16:29 | 9 @ 83.50p |
| 16:29 | 1 @ 84.00p |
| 16:29 | 7 @ 84.15p |
| 16:23 | 638 @ 84.00p |
| 16:23 | 1,027 @ 84.00p |
You are here: research