| EPIC | PAYL |
| Sector | n/a |
| ISIN | GB00B02QND93 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | STMM |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £382.65m |
| NMS | 300 |
| Shares in issue | 68.09m |
| Date Listed | 24-Sep-2004 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 562.00p |
| Change Today | -0.11p |
| % Change | -1.92 % |
| 52 Week High | 855.00 |
| 52 Week Low | 441.50 |
| Volume | 8,309 |
| Shares Issued | 68.09m |
| Market Cap | £382.65m |
| Strong Buy | 2 |
| Buy | 0 |
| Neutral | 0 |
| Sell | 1 |
| Strong Sell | 0 |
| Total | 3 |

| Time | Volume / Share Price |
| 16:29 | 393 @ 562.00p |
| 16:20 | 2 @ 563.00p |
| 16:19 | 433 @ 562.50p |
| 16:14 | 102 @ 565.00p |
| 16:11 | 328 @ 567.00p |
| CEO | Nick Wiles |
| Chair | Giles Kerr |
| CFO | Rob Harding |
You are here: research