| EPIC | INPPL |
| Sector | n/a |
| ISIN | GB00B188SR50 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | STMM |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Guernsey |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £1,301.69m |
| NMS | 5,000 |
| Shares in issue | 990.63m |
| Date Listed | 09-Nov-2006 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 131.40p |
| Change Today | 0.006p |
| % Change | 0.46 % |
| 52 Week High | 133.80p |
| 52 Week Low | 112.20p |
| Volume | 33,851 |
| Shares Issued | 990.63m |
| Market Cap | £1,301.69m |
| Strong Buy | 1 |
| Buy | 2 |
| Neutral | 1 |
| Sell | 0 |
| Strong Sell | 0 |
| Total | 4 |

| Time | Volume / Share Price |
| 16:22 | 1,365 @ 131.40p |
| 16:13 | 2,406 @ 131.20p |
| 16:01 | 477 @ 131.00p |
| 15:54 | 9 @ 131.40p |
| 15:54 | 79 @ 131.40p |
| Chair | Michael Gerrard |
You are here: research