| EPIC | MSLHL |
| Sector | n/a |
| ISIN | GB00B012BV22 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | STMM |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £280.92m |
| NMS | 1,500 |
| Shares in issue | 199.38m |
| Date Listed | 08-Jul-2004 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 140.90p |
| Change Today | 0.005p |
| % Change | 0.36 % |
| 52 Week High | 283.50 |
| 52 Week Low | 126.10 |
| Volume | 125,240 |
| Shares Issued | 199.38m |
| Market Cap | £280.92m |
| Strong Buy | 4 |
| Buy | 1 |
| Neutral | 2 |
| Sell | 1 |
| Strong Sell | 0 |
| Total | 8 |

| Time | Volume / Share Price |
| 16:29 | 140 @ 140.90p |
| 16:29 | 67 @ 141.05p |
| 16:29 | 8 @ 141.05p |
| 16:29 | 11 @ 141.00p |
| 16:29 | 27 @ 141.00p |
You are here: research