| EPIC | JDL |
| Sector | n/a |
| ISIN | GB00BMNQZP86 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | STMM |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £138.00m |
| NMS | 750 |
| Shares in issue | 194.65m |
| Date Listed | 22-Oct-1996 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 70.90p |
| Change Today | 0.005p |
| % Change | 0.67 % |
| 52 Week High | 104.25 |
| 52 Week Low | 62.46 |
| Volume | 3,211,624 |
| Shares Issued | 194.65m |
| Market Cap | £138.00m |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:29 | 2,790 @ 70.90p |
| 16:29 | 2,475 @ 70.90p |
| 16:29 | 2,480 @ 70.90p |
| 16:29 | 2,400 @ 70.89p |
| 16:29 | 126 @ 70.95p |
You are here: research