IT Services
| EPIC | SCGL |
| Sector | IT Services |
| ISIN | KYG7948E1026 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | SSQ3 |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £16.37m |
| NMS | 75,000 |
| Shares in issue | 6,547m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 0.25p |
| Closing Price Change | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 0.25 |
| 52 Week Low | 0.25 |
| Volume | 0 |
| Shares Issued | 6,547m |
| Market Cap | £16.37m |
| RiskGrade | 257 |
| Value |
|
|---|
| Value |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 0 @ 0.000p |
| CFO | Peng Liu (Patrick) |
| CEO | Siqi Cao |
You are here: research