| EPIC | BRLAL |
| Sector | n/a |
| ISIN | GB0005058408 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | SSMM |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £180.71m |
| NMS | 750 |
| Shares in issue | 39.37m |
| Date Listed | 12-Jul-1990 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 459.00p |
| Change Today | -0.080p |
| % Change | -1.71 % |
| 52 Week High | 496.50 |
| 52 Week Low | 283.00 |
| Volume | 1,229 |
| Shares Issued | 39.37m |
| Market Cap | £180.71m |
| Time | Volume / Share Price |
| 15:39 | 1 @ 459.00p |
| 15:31 | 317 @ 460.00p |
| 15:31 | 900 @ 459.00p |
| 13:16 | 11 @ 454.00p |
| Chair | Carolan Dobson |
You are here: research