| EPIC | SANE |
| Sector | n/a |
| ISIN | ES0113900J37 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | SSMU |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Spain |
| Currency | Euro |
| Market Cap | 151,317m |
| NMS | 5,000 |
| Shares in issue | 14,434m |
| Date Listed | 01-Jul-2005 |
| Currency | Euro |
| Share Price | 10.48 |
| Change Today | 0.00 |
| % Change | -0.17 % |
| 52 Week High | 11.1 |
| 52 Week Low | 6.8 |
| Volume | 2,081 |
| Shares Issued | 14,434m |
| Market Cap | 151,317m |
| Strong Buy | 6 |
| Buy | 12 |
| Neutral | 5 |
| Sell | 1 |
| Strong Sell | 0 |
| Total | 24 |

| Time | Volume / Share Price |
| 16:14 | 985 @ 10.48 |
| 15:14 | 556 @ 10.41 |
| 08:05 | 540 @ 10.50 |
You are here: research