| EPIC | RWAL |
| Sector | n/a |
| ISIN | GB0008475088 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | SSMM |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £67.59m |
| NMS | 750 |
| Shares in issue | 77.33m |
| Date Listed | 13-Jul-2000 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 87.40p |
| Change Today | -0.014p |
| % Change | -1.58 % |
| 52 Week High | 246.00 |
| 52 Week Low | 79.00 |
| Volume | 200 |
| Shares Issued | 77.33m |
| Market Cap | £67.59m |
| Strong Buy | 3 |
| Buy | 2 |
| Neutral | 0 |
| Sell | 0 |
| Strong Sell | 0 |
| Total | 5 |

| Time | Volume / Share Price |
| 16:15 | 200 @ 87.40p |
You are here: research