| EPIC | NESFL |
| Sector | n/a |
| ISIN | GG00BJ0JVY01 |
| Market Sector | n/a |
| Market Segment | UNKN |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £137.50m |
| NMS | n/a |
| Shares in issue | 308.81m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 44.53p |
| Change Today | 0.003p |
| % Change | 0.74 % |
| 52 Week High | 77.80 |
| 52 Week Low | 44.00 |
| Volume | 2,000 |
| Shares Issued | 308.81m |
| Market Cap | £137.50m |
| Strong Buy | 0 |
| Buy | 0 |
| Neutral | 2 |
| Sell | 1 |
| Strong Sell | 1 |
| Total | 4 |

| Time | Volume / Share Price |
| 08:27 | 2,000 @ 44.45p |
You are here: research