| EPIC | FASL |
| Sector | n/a |
| ISIN | GB0003322319 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | SSMM |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £408.98m |
| NMS | 1,500 |
| Shares in issue | 67.49m |
| Date Listed | 13-Jun-1996 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 606.00p |
| Change Today | -0.100p |
| % Change | -1.62 % |
| 52 Week High | 670.00 |
| 52 Week Low | 455.00 |
| Volume | 216 |
| Shares Issued | 67.49m |
| Market Cap | £408.98m |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:08 | 10 @ 606.00p |
| 13:54 | 206 @ 598.00p |
You are here: research