| EPIC | FSFLL |
| Sector | n/a |
| ISIN | JE00BD3QJR55 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | SSMM |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Jersey |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £179.23m |
| NMS | 3,000 |
| Shares in issue | 281.80m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 63.60p |
| Change Today | 0.009p |
| % Change | 1.44 % |
| 52 Week High | 92.20 |
| 52 Week Low | 60.50 |
| Volume | 28,456 |
| Shares Issued | 281.80m |
| Market Cap | £179.23m |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:24 | 16 @ 63.60p |
| 16:21 | 17 @ 63.60p |
| 16:20 | 201 @ 63.60p |
| 16:19 | 60 @ 63.60p |
| 16:17 | 4,516 @ 63.65p |
You are here: research