| EPIC | FANL |
| Sector | n/a |
| ISIN | GB00BN3ZZ526 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | SSMM |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £1,165.00m |
| NMS | 2,000 |
| Shares in issue | 200.00m |
| Date Listed | 18-Jun-2014 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 582.50p |
| Change Today | 0.015p |
| % Change | 0.26 % |
| 52 Week High | 693.00 |
| 52 Week Low | 475.00 |
| Volume | 50,877 |
| Shares Issued | 200.00m |
| Market Cap | £1,165.00m |
| Strong Buy | 3 |
| Buy | 0 |
| Neutral | 4 |
| Sell | 0 |
| Strong Sell | 0 |
| Total | 7 |

| Time | Volume / Share Price |
| 16:29 | 43 @ 582.50p |
| 16:26 | 178 @ 583.00p |
| 16:26 | 17 @ 583.00p |
| 16:26 | 74 @ 583.50p |
| 16:21 | 163 @ 584.00p |
| CEO | Ronnie George |
| CFO | Andy O'Brien |
| Chair | Nigel Lingwood |
You are here: research