| EPIC | IBSTL |
| Sector | n/a |
| ISIN | GB00BYXJC278 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | STMM |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £411.23m |
| NMS | 5,000 |
| Shares in issue | 405.55m |
| Date Listed | 22-Oct-2015 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 101.40p |
| Change Today | 0.006p |
| % Change | 0.60 % |
| 52 Week High | 197.40 |
| 52 Week Low | 100.80 |
| Volume | 231,661 |
| Shares Issued | 405.55m |
| Market Cap | £411.23m |
| Strong Buy | 2 |
| Buy | 1 |
| Neutral | 7 |
| Sell | 0 |
| Strong Sell | 0 |
| Total | 10 |

| Time | Volume / Share Price |
| 16:29 | 79 @ 101.40p |
| 16:29 | 3 @ 101.40p |
| 16:29 | 193 @ 101.40p |
| 16:29 | 4,480 @ 101.60p |
| 16:29 | 2,674 @ 101.60p |
You are here: research