| EPIC | MTUL |
| Sector | n/a |
| ISIN | GB0006007560 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | SSMM |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £32.07m |
| NMS | 750 |
| Shares in issue | 33.48m |
| Date Listed | 16-Mar-1995 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 95.80p |
| Change Today | 0.010p |
| % Change | 1.05 % |
| 52 Week High | 105.50 |
| 52 Week Low | 87.80 |
| Volume | 850 |
| Shares Issued | 33.48m |
| Market Cap | £32.07m |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:09 | 11 @ 95.80p |
| 15:37 | 839 @ 95.80p |
| Chair | Arthur Copple |
You are here: research