| EPIC | TFIFL |
| Sector | n/a |
| ISIN | GG00B90J5Z95 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | SSMM |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Guernsey |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £311.12m |
| NMS | 3,000 |
| Shares in issue | 284.91m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 109.20p |
| Change Today | 0.004p |
| % Change | 0.37 % |
| 52 Week High | 115.00 |
| 52 Week Low | 104.70 |
| Volume | 34,596 |
| Shares Issued | 284.91m |
| Market Cap | £311.12m |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:26 | 8,666 @ 109.20p |
| 15:46 | 1,328 @ 109.00p |
| 15:46 | 1,328 @ 109.00p |
| 11:55 | 1,519 @ 108.80p |
| 11:55 | 9,570 @ 108.80p |
You are here: research