| EPIC | IBTL |
| Sector | n/a |
| ISIN | GB0004559349 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | SSMM |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £386.00m |
| NMS | 750 |
| Shares in issue | 39.23m |
| Date Listed | 06-May-1994 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 984.00p |
| Change Today | -0.040p |
| % Change | -0.40 % |
| 52 Week High | 1,005.00 |
| 52 Week Low | 558.00 |
| Volume | 843 |
| Shares Issued | 39.23m |
| Market Cap | £386.00m |
| Time | Volume / Share Price |
| 13:29 | 800 @ 984.00p |
| 11:49 | 1 @ 980.00p |
| 11:25 | 42 @ 980.00p |
You are here: research