| EPIC | NANOGB |
| Sector | n/a |
| ISIN | GB00B01JLR99 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | SSMM |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £15.12m |
| NMS | 10,000 |
| Shares in issue | 237.07m |
| Date Listed | 02-Aug-2004 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 6.38p |
| Change Today | 0.007p |
| % Change | -10.14 % |
| 52 Week High | 14.70 |
| 52 Week Low | 4.31 |
| Volume | 677 |
| Shares Issued | 237.07m |
| Market Cap | £15.12m |
| Time | Volume / Share Price |
| 10:15 | 677 @ 6.38p |
You are here: research