| Issue Date | 12-Apr-2006 | Prospectus | n/a |
| Issue Price | 180.00p | Lead Broker | Teather & Greenwood |
| Market Cap | £48.20m | Contact Tel | 020 7426 9000 |
| Method | Placing | ||
| Sector | General Financial | ||
| Market | Aim | ||
| Amount Raised | £11.81m |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 423.00p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 431.50 |
| 52 Week Low | 342.00 |
| Volume | 18 |
| Shares Issued | 26.80m |
| Market Cap | £113.35m |
| Time | Volume / Share Price |
| 0 @ 0.000p |
| CEO | Cooper Abbott |
You are here: research