| EPIC | CLIGL |
| Sector | n/a |
| ISIN | GB00B104RS51 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | SSMM |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £115.23m |
| NMS | 750 |
| Shares in issue | 26.80m |
| Date Listed | 01-Aug-1996 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 430.00p |
| Change Today | 0.030p |
| % Change | 0.70 % |
| 52 Week High | 431.50 |
| 52 Week Low | 342.00 |
| Volume | 339 |
| Shares Issued | 26.80m |
| Market Cap | £115.23m |
| Time | Volume / Share Price |
| 13:00 | 339 @ 430.00p |
| CEO | Cooper Abbott |
You are here: research