| EPIC | PEYL |
| Sector | n/a |
| ISIN | GG00B28C2R28 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | SET3 |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Guernsey |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £590.55m |
| NMS | 500 |
| Shares in issue | 69.15m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 854.00p |
| Change Today | -0.020p |
| % Change | -0.23 % |
| 52 Week High | 1,085.00 |
| 52 Week Low | 832.00 |
| Volume | 300 |
| Shares Issued | 69.15m |
| Market Cap | £590.55m |
| Time | Volume / Share Price |
| 15:34 | 6 @ 854.00p |
| 15:30 | 131 @ 846.00p |
| 09:15 | 1 @ 834.00p |
| 09:12 | 21 @ 834.00p |
| 09:12 | 141 @ 840.00p |
You are here: research