| EPIC | SFRL |
| Sector | n/a |
| ISIN | GB00B27YGJ97 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | SSMM |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £76.46m |
| NMS | 5,000 |
| Shares in issue | 297.50m |
| Date Listed | 08-Jun-1995 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 25.70p |
| Change Today | 0.013p |
| % Change | 5.33 % |
| 52 Week High | 40.00 |
| 52 Week Low | 19.15 |
| Volume | 138 |
| Shares Issued | 297.50m |
| Market Cap | £76.46m |
| Strong Buy | 2 |
| Buy | 1 |
| Neutral | 1 |
| Sell | 0 |
| Strong Sell | 0 |
| Total | 4 |

| Time | Volume / Share Price |
| 16:14 | 13 @ 25.70p |
| 16:12 | 25 @ 25.70p |
| 15:51 | 100 @ 25.70p |
| Finance Director | Adam Semple |
| CEO | Paul McNerney |
| CFO | Andrew Page |
You are here: research