| EPIC | LBOWL |
| Sector | n/a |
| ISIN | GG00B8C23S81 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | SSMM |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Guernsey |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £25.11m |
| NMS | 3,000 |
| Shares in issue | 108.22m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 23.20p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 23.80 |
| 52 Week Low | 23.00 |
| Volume | 0 |
| Shares Issued | 108.22m |
| Market Cap | £25.11m |
| Time | Volume / Share Price |
| 0 @ 0.000p |
You are here: research