| EPIC | TPTL |
| Sector | n/a |
| ISIN | GB00B18P5K83 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | SSMM |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £63.24m |
| NMS | 3,000 |
| Shares in issue | 194.59m |
| Date Listed | 02-Jun-1997 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 32.50p |
| Change Today | 0.004p |
| % Change | 1.25 % |
| 52 Week High | 49.00 |
| 52 Week Low | 31.00 |
| Volume | 2,404 |
| Shares Issued | 194.59m |
| Market Cap | £63.24m |
| Strong Buy | 2 |
| Buy | 0 |
| Neutral | 1 |
| Sell | 0 |
| Strong Sell | 0 |
| Total | 3 |

| Time | Volume / Share Price |
| 13:37 | 1,500 @ 32.50p |
| 10:10 | 904 @ 32.50p |
| Chair | Paul Forman |
| CEO | Alexandra Jensen |
You are here: research