| EPIC | YU. |
| Sector | n/a |
| ISIN | GB00BYQDPD80 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASQ1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £283.74m |
| NMS | 1,000 |
| Shares in issue | 16.99m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 1,670.00p |
| Change Today | -15.00p |
| % Change | -0.89 % |
| 52 Week High | 1,940.00 |
| 52 Week Low | 1,332.50 |
| Volume | 10,179 |
| Shares Issued | 16.99m |
| Market Cap | £283.74m |
| Beta | 0.01 |
| Value | ![]() |
|---|
| Price Trend | ![]() |
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| Strong Buy | 2 |
| Buy | 1 |
| Neutral | 0 |
| Sell | 0 |
| Strong Sell | 0 |
| Total | 3 |

| Latest | Previous | |
|---|---|---|
| Final | Interim | |
| Ex-Div | 28-May-26 | 20-Nov-25 |
| Paid | 18-Jun-26 | 19-Dec-25 |
| Amount | 45.00p | 22.00p |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:35 | 420 @ 1,670.00p |
| 16:35 | 306 @ 1,670.00p |
| 16:35 | 8 @ 1,670.00p |
| 16:35 | 86 @ 1,670.00p |
| 16:35 | 2 @ 1,670.00p |
You are here: research