| EPIC | WJG |
| Sector | Real Estate |
| ISIN | GB00BD6RF223 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | AMSM |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share, FTSE AIM 100 |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £56.64m |
| NMS | 10,000 |
| Shares in issue | 256.88m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 22.05p |
| Change Today | 0.050p |
| % Change | 0.23 % |
| 52 Week High | 34.40 |
| 52 Week Low | 21.65 |
| Volume | 750,488 |
| Shares Issued | 256.88m |
| Market Cap | £56.64m |
| Beta | 0.00 |
| Value | ![]() |
|---|
| Price Trend | ![]() |
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| Strong Buy | 1 |
| Buy | 1 |
| Neutral | 0 |
| Sell | 0 |
| Strong Sell | 0 |
| Total | 2 |

| Latest | Previous | |
|---|---|---|
| Interim | Final | |
| Ex-Div | 08-Jun-23 | 02-Feb-23 |
| Paid | 30-Jun-23 | 02-Mar-23 |
| Amount | 1.40p | 4.50p |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:35 | 135 @ 22.05p |
| 16:35 | 58,785 @ 22.05p |
| 16:35 | 4,078 @ 22.05p |
| 16:35 | 4,875 @ 22.05p |
| 16:35 | 1,735 @ 22.05p |
| Chair | Alan Giddins |
| CEO | Alex Pease |
| CFO | Simon Jones |
You are here: research