| EPIC | BMV |
| Sector | n/a |
| ISIN | VGG118701058 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | SSQ3 |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £1.44m |
| NMS | 50,000 |
| Shares in issue | 2,013.67m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 0.071p |
| Change Today | 0.006p |
| % Change | 9.85 % |
| 52 Week High | 1.66 |
| 52 Week Low | 0.050 |
| Volume | 7,559,614 |
| Shares Issued | 2,013.67m |
| Market Cap | £1.44m |
| Value | ![]() |
|---|
| Price Trend | ![]() |
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:35 | 350,000 @ 0.071p |
| 16:35 | 350,000 @ 0.071p |
| 15:49 | 350,000 @ 0.067p |
| 15:29 | 357,449 @ 0.067p |
| 15:03 | 108,000 @ 0.067p |
You are here: research