| Issue Date | 01-Jul-2003 | Prospectus | n/a |
| Issue Price | 100.00p | Lead Broker | Collins Stewart Limited |
| Market Cap | £22.00m | Contact Tel | 0207 523 8000 |
| Method | Placing | ||
| Sector | Media & Entertainment | ||
| Market | Aim | ||
| Amount Raised | £9.00m |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 0.29p |
| Change Today | -0.010p |
| % Change | -3.33 % |
| 52 Week High | 0.31 |
| 52 Week Low | 0.27 |
| Volume | 3,429,336 |
| Shares Issued | 1,433.86m |
| Market Cap | £4.16m |
| Beta | 0.00 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:29 | 2 @ 0.27p |
| 16:29 | 2 @ 0.27p |
| 16:28 | 2 @ 0.27p |
| 16:27 | 2 @ 0.27p |
| 16:27 | 2 @ 0.27p |
You are here: research