| Issue Date | 01-Dec-2003 | Prospectus | n/a |
| Issue Price | 37.00p | Lead Broker | n/a |
| Market Cap | £10.45m | Contact Tel | 0207 397 3000 |
| Method | Placing | ||
| Sector | Support Services | ||
| Market | Aim | ||
| Amount Raised | £0.00m |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 39.50p |
| Change Today | -0.50p |
| % Change | -1.25 % |
| 52 Week High | 48.50 |
| 52 Week Low | 34.50 |
| Volume | 184,312 |
| Shares Issued | 135.59m |
| Market Cap | £53.56m |
| Beta | 0.00 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 15:40 | 75,000 @ 39.00p |
| 15:55 | 2 @ 41.00p |
| 11:10 | 50,000 @ 38.50p |
| 08:59 | 318 @ 38.00p |
| 08:42 | 40 @ 40.00p |
| CEO | Marguarite Joanna Arnold |
| CFO | Mark Fautley |
You are here: research