| EPIC | GOT |
| Sector | Investment Firms |
| ISIN | GB0033862573 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | SSMM |
| Main Indices | FTSE Small Cap, FTSE All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £98.33m |
| NMS | 1,000 |
| Shares in issue | 29.22m |
| Date Listed | 15-Dec-2003 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 336.50p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 364.00 |
| 52 Week Low | 294.00 |
| Volume | 0 |
| Shares Issued | 29.22m |
| Market Cap | £98.33m |
| Beta | 0.00 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income |
|
|---|
| Growth |
|
|---|
| Latest | Previous | |
|---|---|---|
| Final | Final | |
| Ex-Div | 30-Apr-26 | 01-May-25 |
| Paid | 29-May-26 | 30-May-25 |
| Amount | 10.30p | 10.00p |
You are here: research