| EPIC | W7L |
| Sector | n/a |
| ISIN | GB00BYMF3676 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASQ1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £151.48m |
| NMS | 3,000 |
| Shares in issue | 80.79m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 187.50p |
| Change Today | 2.50p |
| % Change | 1.35 % |
| 52 Week High | 495.00 |
| 52 Week Low | 175.00 |
| Volume | 354,730 |
| Shares Issued | 80.79m |
| Market Cap | £151.48m |
| Beta | 0.00 |
| Value | ![]() |
|---|
| Price Trend | ![]() |
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| Strong Buy | 2 |
| Buy | 0 |
| Neutral | 1 |
| Sell | 0 |
| Strong Sell | 0 |
| Total | 3 |

| Latest | Previous | |
|---|---|---|
| Interim | Final | |
| Ex-Div | 06-Nov-25 | 12-Jun-25 |
| Paid | 21-Nov-25 | 04-Jul-25 |
| Amount | 4.00p | 7.50p |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:29 | 500 @ 186.66p |
| 16:26 | 600 @ 188.50p |
| 16:21 | 1,396 @ 187.50p |
| 16:21 | 478 @ 187.50p |
| 15:57 | 2,651 @ 189.00p |
You are here: research