| EPIC | TRU |
| Sector | Financials |
| ISIN | JE00BYVWJZ03 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASQ1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Jersey |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £119.16m |
| NMS | 1,500 |
| Shares in issue | 94.20m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 126.50p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 128.00 |
| 52 Week Low | 71.00 |
| Volume | 24,712 |
| Shares Issued | 94.20m |
| Market Cap | £119.16m |
| RiskGrade | 492 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| Strong Buy | 1 |
| Buy | 0 |
| Neutral | 0 |
| Sell | 0 |
| Strong Sell | 0 |
| Total | 1 |

| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 14:46 | 1,083 @ 125.75p |
| 14:33 | 750 @ 125.75p |
| 14:00 | 1,732 @ 126.00p |
| 14:00 | 1,732 @ 126.00p |
| 13:05 | 4,649 @ 125.60p |
You are here: research