| EPIC | TGP |
| Sector | Energy Producers |
| ISIN | GB00BDFGGK53 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASQ1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £15.70m |
| NMS | 3,000 |
| Shares in issue | 139.55m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 11.25p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 14.25 |
| 52 Week Low | 4.25 |
| Volume | 59,734 |
| Shares Issued | 139.55m |
| Market Cap | £15.70m |
| RiskGrade | 392 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| Strong Buy | 1 |
| Buy | 0 |
| Neutral | 0 |
| Sell | 0 |
| Strong Sell | 0 |
| Total | 1 |

| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 15:53 | 25,000 @ 11.35p |
| 12:10 | 334 @ 11.35p |
| 09:09 | 25,000 @ 11.38p |
| 08:31 | 6,400 @ 11.00p |
| 08:00 | 3,000 @ 11.05p |
| CEO | Richard Turner |
| CFO | Philip Lanigan |
You are here: research