| EPIC | YCA |
| Sector | Mining |
| ISIN | JE00BF50RG45 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | AMSM |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share, FTSE AIM 100 |
| Country of register | Jersey |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £1,512.17m |
| NMS | 5,000 |
| Shares in issue | 252.66m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 598.50p |
| Change Today | -11.00p |
| % Change | -1.80 % |
| 52 Week High | 722.00 |
| 52 Week Low | 386.00 |
| Volume | 1,098,919 |
| Shares Issued | 252.66m |
| Market Cap | £1,512.17m |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| Strong Buy | 5 |
| Buy | 1 |
| Neutral | 1 |
| Sell | 0 |
| Strong Sell | 0 |
| Total | 7 |

| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:39 | 2,700 @ 598.50p |
| 16:39 | 2,807 @ 598.50p |
| 16:38 | 52 @ 598.50p |
| 16:35 | 251,711 @ 598.50p |
| 16:35 | 920 @ 598.50p |
You are here: research