| EPIC | RENX |
| Sector | Pharma and Biotech |
| ISIN | GB00BYWL4Y04 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASX1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £8.96m |
| NMS | 750 |
| Shares in issue | 437.02m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 2.05p |
| Change Today | -0.050p |
| % Change | -2.38 % |
| 52 Week High | 10.85 |
| 52 Week Low | 1.90 |
| Volume | 3,283,865 |
| Shares Issued | 437.02m |
| Market Cap | £8.96m |
| RiskGrade | 348 |
| Value | ![]() |
|---|
| Price Trend | ![]() |
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 15:38 | 120,000 @ 2.05p |
| 14:37 | 162,500 @ 1.93p |
| 14:30 | 100 @ 2.05p |
| 14:16 | 4,374 @ 1.90p |
| 13:25 | 82 @ 2.20p |
You are here: research