| EPIC | CHRY |
| Sector | Investment Firms |
| ISIN | GG00BGJYPP46 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | STMM |
| Main Indices | FTSE 250, FTSE 350, FTSE All-Share |
| Country of register | Guernsey |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £401.19m |
| NMS | 10,000 |
| Shares in issue | 482.77m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 83.10p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 130.40 |
| 52 Week Low | 80.30 |
| Volume | 1,174,575 |
| Shares Issued | 482.77m |
| Market Cap | £401.19m |
| Beta | 0.00 |
| RiskGrade | 207 |
| Value | ![]() |
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:35 | 286,141 @ 83.10p |
| 16:35 | 14 @ 83.10p |
| 16:35 | 1,821 @ 83.10p |
| 16:35 | 11,787 @ 83.10p |
| 16:35 | 1,999 @ 83.10p |
| Chair | Andrew Haining |
You are here: research